رتبه موضوع:
  • 4 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش فارسی لاراول ۵
با سلام و درود خدمت لاراولی های عزیز
با توجه به اینکه منبع فارسی آموزش لاراول ۵ خیلی کم هست ..تصمیم بر این شد مروری بر لاراول ۵ داشته باشیم و به صورت جلسه ای و سلسه مراتبی آموزش هایی در انجمن قرار بگیره.
زحمت این آموزش ها رو دوست عزیزم جناب حامد آریان کشیدن که صمیمانه ازشون تشکر میکنیم.
اگر قبلا با لاراول کار کردین و ‍‍‍پیش زمینه دارین که چه بهتر در غیر این صورت نگران نباشید.. به زودی راه میوفتید.

عنوان های آموزش :
این لیست هر روز تکمیل میشود.
پاسخ
من نمیتونم نصب کنم لطفا کمکم کنید ممنون
تو cmd میزنم این پیام رو نشون میده
c:\wamp\www>composer create-project laravel/laravel --prefer-dist
You are running composer with xdebug enabled. This has a major impact on runtime
performance. See https://getcomposer.org/xdebug

[RuntimeException]
The openssl extension is required for SSL/TLS protection but is not availab
le. If you can not enable the openssl extension, you can disable this error
, at your own risk, by setting the 'disable-tls' option to true.

create-project [-s|--stability STABILITY] [--prefer-source] [--prefer-dist] [--r
epository REPOSITORY] [--repository-url REPOSITORY-URL] [--dev] [--no-dev] [--no
-plugins] [--no-custom-installers] [--no-scripts] [--no-progress] [--keep-vcs] [
--no-install] [--ignore-platform-reqs] [--] [<package>] [<directory>] [<version>
]
پاسخ
باید extension open ssl رو تو php.ini فعال کنید
پاسخ
سلام من هربار که کامپیوترم را خاموش و روشن میکنم localhost:8000 را باز نمیکنه دیگه دلیلش چیست؟
پاسخ
ُلام برای ارسال چند داده با یک متغیر در contoller با compact باید کد به چه شکل نوشته شود

این کدها ارور میدهد

$datas='data1','data2','data3'

یا

$datas=array('data1','data2','data3')
پاسخ
(07-22-2016, 04:16 PM)elham_malekmohamadi نوشته:  $datas=array('data1','data2','data3')

برای اینکار میتونید از یه روش ساده تر استفاده کنید به شکل زیر:
کد پی‌اچ‌پی:
$data['first_name'] = 'meysam';
$data['last_name'] = 'mahmoudi';

return 
view("viewname"$data); 
پاسخ
(07-22-2016, 10:41 AM)elham_malekmohamadi نوشته:  سلام من هربار که کامپیوترم را خاموش و روشن میکنم localhost:8000 را باز نمیکنه دیگه دلیلش چیست؟

دوست عزیز تاریخ سیستمت رو چک کن ببین مشکل از اونجا شاید باشه . Wink
پاسخ
سلام دوستان به مشکلی برخوردم ممنون می شم پاسخ بدید.
زمان ارسال اطلاعات فرم خطای tokenMismatch verifycsrftoken.php می ده که من هم کد () csrf_field امتحان کردم , همیهinput قرار دادم و ارزش شو گذاشتمcsrf_token با تمام جزییاتش که باز این خطا می داد مشکل از جای دیگست شاید، بعد من قسمت sessions با دستورmigrate تمام جداول خود لاراول قرار گرفت دیتابیس الا این , که دستی وارد کردم، شاید زمان دانلود فایل ها ، فایل که مربوط به این قسمتcsrfباشه دانلود نشده داخل سایت اصلی لا راول یکی مشکل منو داشت اما باز همین دستورات بهش گفته بودن انجام بده ولی باز نتیجه نگرفته بود.
متود() lists برای گرفتن فقط فیلدهای خاصی ازmodel مربوطه واسه من می زنه تعریف نشده نمی دونم چرا تو اون مسیری که مشخص کرده بود رفتم خبری ازش نبود متود دیگی هست که این عمل انجام بده.؟
پاسخ