رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایراد در کانکشن
سلام
خدمت دوستان عزیز
من یک سایت لاراولی داشتم، اونو منتقل کردم به یک هاست دیگه تمام تنظیمات رو عوض کردم، همه صفحات اوکی هستند و کار می کنن جز یک صفحه که این پیغام رو میده :
PDOException in Connection.php line 319:
SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'natcoir_takeaway_portal.userType' doesn't exist

و
QueryException in Connection.php line 655:
SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'natcoir_takeaway_portal.userType' doesn't exist (SQL: select * from `userType`)
کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه ؟
سپاسگذارم
پاسخ
(11-30-2016, 09:52 PM)black-boy نوشته:  سلام
خدمت دوستان عزیز
من یک سایت لاراولی داشتم، اونو منتقل کردم به یک هاست دیگه تمام تنظیمات رو عوض کردم، همه صفحات اوکی هستند و کار می کنن جز یک صفحه که این پیغام رو میده :
PDOException in Connection.php line 319:
SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'natcoir_takeaway_portal.userType' doesn't exist

و
QueryException in Connection.php line 655:
SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'natcoir_takeaway_portal.userType' doesn't exist (SQL: select * from `userType`)
کسی میتونه بنده رو راهنمایی کنه ؟
سپاسگذارم

درود ، ارور شما داره میگه که جدول هایی با این مشخصات رو پیدا نکرده ، باید چک کنید ببینید حداول ساخته شده اند یا خیر و اسم اونا تغییر نکرده باشه
کد آن است که خود ببوید نه آن که برنامه نویس بگوید  Cool
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

درباره انجمن فریم ورک لاراول

انجمن لاراولیستا به عشق توسعه دهنده ها و علاقمندان به این فریم ورک محبوب ایجاد شده و امیدواریم با نظرات خوبتون ما رو در بهبود کار یاری کنید. در ضمن خیلی هم خوشحال میشیم شما هم در توسعه این انجمن سهمی داشته باشید.