رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جستجو در dB
سلام
من یه سوالی داشتم
به عکس زیر یه نگاه بندازید؟؟
[img][عکس: sajp_search_thumb.png][/img]

من تو سایت همچین چیزی دارم (البته این عکس برای دی جی کالاس) وقتی گروه ها رو انتخاب میکنیم URL عوض میشه - کسی میتونه در مورد این مورد به توضیحی بده ک چ جوری همچین چیزی میشه؟؟؟یا کسی تجربه کاری باهاش دار
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
(07-04-2016, 04:53 AM)amirbakhtiari نوشته:  سلام
من یه سوالی داشتم
به عکس زیر یه نگاه بندازید؟؟
[img][عکس: sajp_search_thumb.png][/img]

من تو سایت همچین چیزی دارم (البته این عکس برای دی جی کالاس) وقتی گروه ها رو انتخاب میکنیم URL عوض میشه - کسی میتونه در مورد این مورد به توضیحی بده ک چ جوری همچین چیزی میشه؟؟؟یا کسی تجربه کاری باهاش دار
ممنون میشم راهنمایی کنید

کسی نمیتونه کمک کنه؟؟؟
پاسخ
اگر اشتباه نکنم این قضیه به RealTime بودن سایت بستگی داره که اون هم توسط فریم ورک های front-end
مثل angularjs انجام میشن
پاسخ
ممنون از پاسختون بله متوجه شده بودم ک با angular میشه نوشت
پاسخ
سلام
من یه سوال دیگه دارم

من تو سایت فروشگاهیم میخوام یه قسمت داشته باشم برای اینکه پربازدید ترین کالا ها رو داشته باشم

به نظر خودم باید یه جدول درست کنم آی دی کالا و آیدی کسی که دیده رو با هربار مشاهده کالا یه رکورد جدید اضافه کنم
اگه login بود آیدیش و گرنه صفر

ممنون میشم راهنمایی کنید؟نمیدونم روش کارم درسته یا نه
پاسخ
(07-12-2016, 06:21 AM)amirbakhtiari نوشته:  سلام
من یه سوال دیگه دارم

من تو سایت فروشگاهیم میخوام یه قسمت داشته باشم برای اینکه پربازدید ترین کالا ها رو داشته باشم

به نظر خودم باید یه جدول درست کنم آی دی کالا و آیدی کسی که دیده رو با هربار مشاهده کالا یه رکورد جدید اضافه کنم

من پیشنهاد می کنم از Redis استفاده کنی که IO نداشته باشی و سرعتت پایین نیاد. Redis مبتنی بر RAM هست. اطلاعات بیشتر برای استفاده از Redis در لاراول
پاسخ
(07-23-2016, 01:13 PM)amirhb نوشته:  
(07-12-2016, 06:21 AM)amirbakhtiari نوشته:  سلام
من یه سوال دیگه دارم

من پیشنهاد می کنم از Redis استفاده کنی که IO نداشته باشی و سرعتت پایین نیاد. Redis مبتنی بر RAM هست. اطلاعات بیشتر برای استفاده از Redis در لاراول

خیلی ممنون ک پاسخ دادین Smile
پاسخ