رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد نصب Homestead و Vagrant
با سلام و خسته نباشید..... از اونجایی که فروم با عنوان پکیج و محیط توسعه پیدا نکردم اینجا مشکلمو مطرح می کنم
میخواستم روی لینوکس خودم محیط برنامه نویسی با Homestead و Vagrant رو ایجاد کنم که همونطور هم توی داکیومنت های لاراول گفته شده.
کارهایی که کردم به این شرح بود:
1- ساخت یک باکس جدید از فایلی که قبلا دانلود کرده بودم vagrant box add my-box file:///d:/path/to/file.box
2- از فایل Homestead روی Github کلون کردم
3- init bash رو اجرا کردم تا توی Home Directory تنظیمات رو ایجاد کنه
4- SSH Key ساختم
5- حالا میخوام یه پروژه لاراول ایجاد کنم تا بتونم فولدرها رو به ماشین مجازی م Map کنم.......

سوالم اینجا پیش میاد که اگه من میخوام پروژه جدید لاراول نصب کنم باید کامپوز داشته باشم. اگه میخوام کامپوزر داشته باشم باید php داشته باشم موقع نصب کامپوزر!!!!
یا دارم راه رو اشتباه میرم یا اینکه چه نیازی هست من روی Host Machin هم PHP نصب کنم

ممنون
پاسخ
حق با شماست ....
خب شما میتونید توی ماشین مجازی یک پروژه ایجاد کنید و اون وقت آدرس فولدر توی ماشین مجازی رو با یک فولدر روی سیستمون بدید تا با هم sync بشن ...
در کل توی ماشین مجازی composer هست دیگه پس همونجا پروژه ایجاد می کنیم و دیگه نیازی به نصب کامپوزر رو سیستم اصلی نیست ....
پاسخ
(09-12-2015, 05:01 AM)amirkheirabadi نوشته:  حق با شماست ....
خب شما میتونید توی ماشین مجازی یک پروژه ایجاد کنید و اون وقت آدرس فولدر توی ماشین مجازی رو با یک فولدر روی سیستمون بدید تا با هم sync بشن ...
در کل توی ماشین مجازی composer هست دیگه پس همونجا پروژه ایجاد می کنیم و دیگه نیازی به نصب کامپوزر رو سیستم اصلی نیست ....

پس باید فولدر ها رو ایجاد کرد بعدش از توی ماشین مجازی ایجاد کرد. ممنون بابت راهنمایی
پاسخ