رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قوانین فعالیت در انجمن فریم ورک لاراول
#1
قوانین ثبت نام در سایت و استفاده از مطالب

قانون شماره ۰) توجه کنید لطفا قبل از پرسیدن هر گونه سوالی ابتدا مستندات لاراول و زبان پی‌اچ‌پی را با دقت مطالعه کنید.

قانون شماره 1)  در هنگام ثبت نام در انجمن لاراولیستا ، از کلمات مناسب جهت استفاده در نام کاربري خود استفاده نمايید .

قانون شماره 2)  در هنگام ارسال پيغام در انجمن ها از کلمات مناسب استفاده نمايید . در صورت مشاهده عبارات و اصطلاحات نامناسب و مغایر با شئونات ملی یا مذهبی ، اشتراک كاربری شما در اولين فرصت حذف و دسترسي شما به انجمن لاراولیستا قطع می گردد .

قانون شماره 3)  در هنگام ارسال سوالات و مشکلات و پيغام هاي خود از يک عنوان مناسب استفاده نمايید . اين عنوان مي بايست در رابطه با سوال ، مشکل و يا پيغام ايشان باشد .

قانون شماره 4)  هنگام ایجاد تاپیک یا مطرح کردن سوالات خود ، انجمن مناسب را انتخاب نموده و از مطرح کردن سوالات خود در انجمن های نامتناسب با سوالشان خودداری نمایند .

قانون شماره 5)  از ارسال تاپیک های تکراری جدا خودداری فرمایید . قبل از ایجاد تاپیک یا طرح سوال با استفاده از گزینه جستجو از عدم وجود مطلب ارسالی در انجمن ها مطمئن شوید .

قانون شماره 6)  در صورتي که مايل به ارسال مطلبي از يک سايت ديگر مي باشيد ، حتما منبع آن را ذکر نماييد . در صورتي که مطلب يا موضوع مذکور نوشته شده توسط شخص خاصي بود ، حتما نام وي را ذکر نماييد .

قانون شماره 7)  در هنگام ساختن امضا در مشخصات شخصي خود ، به هیچ وجه از تصاویر استفاده نکنید . توجه داشته باشيد كه امضا بايد كوتاه باشد .

قانون شماره 8)  از ساخت بيشتر از يک نام کاربری در انجمن لاراولیستا جدا خودداري فرماييد . در صورت مشاهده بيشتر از يک حساب از طرف يک کاربر ، تمامي آن ها در اولين فرصت حذف خواهند شد و دسترسي کاربر به انجمن فریم ورک لاراول مسدود می گردد .

قانون شماره 9)  توجه داشته باشید که هر گونه تلاش برای آسیب رسانی به انجمن اعم از محتوایی و یا ایجاد اختلال در پایداری انجمن ، و هر گونه تلاش برای بر هم زدن نظم کلی انجمن و انحراف آن از هدف و مسیر اصلی ، تخلف محسوب شده و از همه کاربران خواهشمندیم نهایت همکاری را داشته باشند . در صورت مشاهده چنین مواردی قطعا با کاربر متخلف برخورد می شود .

قانون شماره 10)  در هنگام جواب دادن به سوالات از به کار گيري الفاظ و جملاتي که باعث دلسردي کاربر سوال کننده شود خودداري فرماييد چرا که مهمترین هدف انجمن لاراولیستا پاسخگویی به سوالات سایرین و آموزش موارد مورد نیاز به آنهاست .

قانون شماره 11)  در صورتي که جواب يک سوالي را نمي دانيد از ارسال مطالب نامرتبط و اسپم خودداري فرماييد .

قانون شماره 12)  از تکرار يك سوال و يا يك تاپیک در انجمن هاي مختلف خودداري كنيد . خواهشا انجمن مناسب و مربوط به موضوع مورد سوال خود را انتخاب نموده و فقط در آن انجمن ، موضوع خود را ارسال كنيد .

قانون شماره 13)  مد نظر داشته باشید که مسئوليت تمامي فايل ها و يا تصاوير و . . . كه از طريق سايت رد و بدل مي شوند بر عهده كاربر فرستنده مي باشد و انجمن لاراولیستا در قبال اين گونه مسايل هيچ تعهدي در زمينه سالم بودن و ويروسي نبودن آن ها و . . . ندارد .

قانون شماره 14)  براي حفظ امنيت بيشتر و احترام به سایر کاربران ، جهت گرفتن پاسخ سوالات خود صرفا از تاپیک های موجود در انجمن ها استفاده نماييد . در صورتي كه مستقيما با يك كاربر از طريق تماس تلفنی ، ايميل ، چت و يا هر روش ديگري ارتباط داشته باشيد ، لاراولیستا هيچ گونه تعهدي برای همکاری در زمینه رفع مشكلات احتمالي نخواهد داشت .

قانون شماره 15)  دقت کنید که در صورت مشاهده هر گونه بي احترامي به كاربران ديگر و مديران و مسئولان سايت ، با كاربر خاطی برخورد خواهد شد و در صورت لزوم دسترسي وي به انجمن لاراولیستا قطع می گردد .

قانون شماره 16)  در زمان مطرح كردن مطلبي در انجمن ها ، به مسايل و قوانين جمهوري اسلامي ایران و شرع مقدس اسلام احترام بگذاريد و از قرار دادن مطالب و تصاوير مغایر با آن ها جدا خودداري فرماييد . مسئولیت عدم توجه به این موارد تماما بر عهده کاربر بوده و هیچ گونه مسئولیتی متوجه انجمن لاراولیستا و مدیران آن نمی باشد .

قانون شماره 17)  توجه داشته باشید که چنانچه تاپيک و يا پيغامی از کاربران توسط مديري در انجمن حذف و يا ويرايش شد ، در صورت داشتن سوال در اين رابطه و يا خواهان جويا شدن علت موضوع لطفا براي مدير آن انجمن يک پيغام خصوصي ارسال کرده و سوال خود را به صورت خصوصي مطرح کنيد تا آن مدير نيز در اين باره شما را راهنمايي و جواب سوالات شما را به طور کامل بدهد . در صورت مطرح کردن سوال در اين رابطه و يا جويا شدن علت موضوع در انجمن هاي عمومي آن ارسال و يا تاپيک زائد سريعا حذف خواهد شد و شما نيز جواب سوال خود را دريافت نخواهيد کرد .

قانون شماره 18)  در صورت ملاحظه هرگونه مسايل خلاف قوانين انجمن از يک کاربر در صورت تمايل به همکاری با انجمن لاراولیستا و حفظ محیط سالم و علمی آن ، با استفاده از دکمه گزارش ، آدرس تاپيک را براي مدير آن انجمن ارسال نمائيد تا سريعا به موضوع رسيدگي شود .

قانون شماره 19)  دقت بفرمایید که در صورت ملاحظه هرگونه ارسال تمسخر آميز ، توهين آميز و يا مسايل و مشکلات شخصي در مورد يک کاربر و يا يک مدير در انجمن ها ، آن ارسال سريعا حذف و در صورت تکرار موجب برخورد با آن کاربر خواهد شد .

قانون شماره 20)  مد نظر داشته باشید هرگونه بحثي که موجب انحراف تاپيک ها از مسير اصلي خود بشود و به نوعي برخلاف قوانين انجمن لاراولیستا باشد در صورت تشخيص مديران ، تاپيک و يا بحث هاي اضافه آن تاپیک حذف خواهند شد . بنابراين کاربران موظف هستند از تاپيک هاي ارسال شده خود مراقبت کنند و از منحرف شدن آن جلوگيري نمایند .

قانون شماره 21) از ارسال پست ها و موضوعات تكراري خودداري فرماييد . موارد تكراري توسط مديران به سرعت حذف خواهند شد . در صورتي كه قصد کاربر ازین کار ، تبليغ و يا نمايش يك مطلب در تمامي انجمن ها تشخیص داده شود ، تمامي ارسال های کاربر خاطی حذف و اشتراک وي نيز در اولين فرصت مسدود می گردد .

قانون شماره 22)  در صورت داشتن انتقاد از رفتار يک کاربر در انجمنی خاص ، لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي موضوع را براي مدير انجمن مربوطه شرح دهید . چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد ، لطفا آن را فقط از طريق پيغام خصوصي براي مدیریت انجمن ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود .


قانون شماره 23)  تمام مطالب خود را با زبان شیرین پارسی در انجمن لاراولیستا درج نموده و از به کار بردن عبارات و الفاظ مغایر با فرهنگ ایرانی جدا خودداری نمایند .


قانون شماره 24)  توجه کنید که قوانین فعالیت در انجمن لاراولیستا ممکن است در هر لحظه و بنا به تشخیص و صلاحدید مدیران انجمن تغییر کند ، بنابراین مسئولیت آگاهی از آخرین تغییرات و باخبر شدن از جزئیات قوانین تماما متوجه کاربران بوده و هیچ مسئولیتی متوجه مدیران لاراولیستا  نمی باشد .


قانون شماره 25)  دقت کنید با عضویت در این انجمن ، شما مسئوليت کلیه رفتارها و ارسال هاي خود را به عهده خواهيد گرفت . در صورتي که قوانين مذکور را رعایت نکنيد به شما اخطار داده خواهد شد و در صورت تکرار حساب کاربری شما از انجمن لاراولیستا حذف خواهد شد .
با تقدیم احترامات فراوان و آرزوی موفقیت روز افزون شما
تیم راهبری انجمن لاراولیستا
قوانین انجمن لاراولیستا  | شماره تماس :‌09124783045 |‌ تلگرام :‌ 09377869283 |‌ مدیریت کانال تلگرام
 


پرش به انجمن:


کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان

درباره انجمن فریم ورک لاراول

انجمن لاراولیستا به عشق توسعه دهنده ها و علاقمندان به این فریم ورک محبوب ایجاد شده و امیدواریم با نظرات خوبتون ما رو در بهبود کار یاری کنید. در ضمن خیلی هم خوشحال میشیم شما هم در توسعه این انجمن سهمی داشته باشید.