رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لاگین شدن با موبایل به روش اپلیکیشن های پیام رسان
درود به همه عزیزان ، بنده در پروژه ام یک قسمت برای وب اپلیکیشن دارم که با ایمیل و پسورد لاگین میشود و یک قسمت وب سرویس برای لاگین شدن با شماره موبایل برای App موبایل بدین صورت که کاربر از قبل در پنل مدیریت ثبت نام شده و زمانی که بخواد در App موبایل خودش لاگین بشه باید شماره موبایل خودش رو وارد کنه و یک Request  به سمت سرور میفرسته که در اینجا با تطبیق این شماره موبایل در تابیس یک پسوردی براش generate  میشه و فرستاده میشه برای کاربر از طریق sms  حالا میخوام بدونم چه جوری برای لاراول تعریف کنم که با موبایل و اون پسورد تولید شده بتونه لاگین بشه کاربر . ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند .
کد آن است که خود ببوید نه آن که برنامه نویس بگوید  Cool
پاسخ
(01-16-2016, 07:06 AM)Bvk.Programmer نوشته:  درود به همه عزیزان ، بنده در پروژه ام یک قسمت برای وب اپلیکیشن دارم که با ایمیل و پسورد لاگین میشود و یک قسمت وب سرویس برای لاگین شدن با شماره موبایل برای App موبایل بدین صورت که کاربر از قبل در پنل مدیریت ثبت نام شده و زمانی که بخواد در App موبایل خودش لاگین بشه باید شماره موبایل خودش رو وارد کنه و یک Request  به سمت سرور میفرسته که در اینجا با تطبیق این شماره موبایل در تابیس یک پسوردی براش generate  میشه و فرستاده میشه برای کاربر از طریق sms  حالا میخوام بدونم چه جوری برای لاراول تعریف کنم که با موبایل و اون پسورد تولید شده بتونه لاگین بشه کاربر . ممنون میشم دوستان راهنمایی بفرمایند .

مشکل رو با nusoap  حل کردم .
کد آن است که خود ببوید نه آن که برنامه نویس بگوید  Cool
پاسخ
سلام و درود

ببخشید من میخام برای ریست رمز کاربری از اس ام اس استفاده کنم و به جای ارسال ایمیل - اس ام اس بفرسته.

میشه راهنماییم کنید؟

ممنون میمشم

و اینکه از چه پنل اس ام اسی استفاده کنم؟

بسیار ممنون
خیلی دوست دارم یاد بگیرم !!! Big Grin Cool
پاسخ