رتبه موضوع:
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منوی داینامیک
سلام خدمت همه دوستان،من از سکشن برای نمایش قسمتهای مشترک سایتم اسفاده میکنم،منوی عمودی یکی از سکشن هاییه که تو همه صفحات مشترکه.سوالم اینه که برای نمایش آیتم های منو (که از پایگاه داده واکشی میشه)باید مستقیم از view به model متصل بشم؟یا توی تک تک کنترلر های همه صفحات منو مدل منو رو فراخوانی کنم؟؟؟ Angry Angry Angry که فکر نکنم اینجوری باشه!!!
لطفا راهنماییم کنید
پاسخ
(03-13-2016, 04:24 PM)hamidnick نوشته:  سلام خدمت همه دوستان،من از سکشن برای نمایش قسمتهای مشترک سایتم اسفاده میکنم،منوی عمودی یکی از سکشن هاییه که تو همه صفحات مشترکه.سوالم اینه که برای نمایش آیتم های منو (که از پایگاه داده واکشی میشه)باید مستقیم از view به model متصل بشم؟یا توی تک تک کنترلر های همه صفحات منو مدل منو رو فراخوانی کنم؟؟؟ Angry  Angry  Angry  که فکر نکنم اینجوری باشه!!!
لطفا راهنماییم کنید

درود ، نخیر شما باید در یک کنترلر از Share استفاده کنید و اون رو در همه View ها نمایش بدید به راحتی :

این لینک بهتون کمک میکنه : https://laravel.com/docs/5.1/views#sharing-data-with-all-views

موفق باشید
کد آن است که خود ببوید نه آن که برنامه نویس بگوید  Cool
پاسخ
(03-13-2016, 08:28 PM)Bvk.Programmer نوشته:  
(03-13-2016, 04:24 PM)hamidnick نوشته:  سلام خدمت همه دوستان،من از سکشن برای نمایش قسمتهای مشترک سایتم اسفاده میکنم،منوی عمودی یکی از سکشن هاییه که تو همه صفحات مشترکه.سوالم اینه که برای نمایش آیتم های منو (که از پایگاه داده واکشی میشه)باید مستقیم از view به model متصل بشم؟یا توی تک تک کنترلر های همه صفحات منو مدل منو رو فراخوانی کنم؟؟؟ Angry  Angry  Angry  که فکر نکنم اینجوری باشه!!!
لطفا راهنماییم کنید

درود ، نخیر شما باید در یک کنترلر از Share  استفاده کنید و اون رو در همه View ها نمایش بدید به راحتی  :

این لینک بهتون کمک میکنه :  https://laravel.com/docs/5.1/views#sharing-data-with-all-views

موفق باشید

خیلی ممنون دوست عزیز،طبق این لینک من در AppServiceProvider در تابع boot تونستم اطلاعاتی رو در همه صفحات نمایش بدم.حالا سوالم اینه که چطور میشه در AppServiceProvider کنترلری رو فراخوند(مثلا کنترلر منو) که اطلاعاتش رو بگیرم و در تمام صفحات نمایش بدم؟
خدا خیرتون بده
پاسخ
(03-14-2016, 07:05 AM)hamidnick نوشته:  
(03-13-2016, 08:28 PM)Bvk.Programmer نوشته:  
لطفا راهنماییم کنید

درود ، نخیر شما باید در یک کنترلر از Share  استفاده کنید و اون رو در همه View ها نمایش بدید به راحتی  :

این لینک بهتون کمک میکنه :  https://laravel.com/docs/5.1/views#sharing-data-with-all-views

موفق باشید

خیلی ممنون دوست عزیز،طبق این لینک من در AppServiceProvider در تابع boot تونستم اطلاعاتی رو در همه صفحات نمایش بدم.حالا سوالم اینه که چطور میشه در AppServiceProvider کنترلری رو فراخوند(مثلا کنترلر منو) که اطلاعاتش رو بگیرم و در تمام صفحات نمایش بدم؟
خدا خیرتون بده

خواهش میکنم ، از این طریق میتونید اطلاعات رو به همه View ها پاس بدید :
کد پی‌اچ‌پی:
class BaseController extends Controller
{
  public function 
__construct()
  {

//its just a dummy data object.

$user User::all();

// Sharing is caring

View::share('user'$user);